Skip to content
Pokaż menu

Trenerzy

 • Ewa Chodakowska

  Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce. W ciągu ostatnich 5 lat rozkochała Polki w aktywności fizycznej i zdrowym stylu życia. Jest dla nich nie tylko trenerką, ale także coachem. Dzień w dzień niezłomnie motywuje kobiety, by były lepszą wersją samej siebie. Określana mianem „trenerki wszystkich Polek” czy "królowej fitnessu", jest także jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Jej książki i programy treningowe wydawane na płytach DVD nie schodzą z list bestsellerów, a na oficjalnym fanpage’u ma ponad 2 miliony fanów! Ma na swoim koncie rekord Guinnessa w największym na świecie otwartym treningu fitness oraz cykliczne warsztaty fitness, które nieprzerwanie gromadzą tłumy w Polsce i za granicą. Ewa jest również autorką programu telewizyjnego „Be Active. Ewa Chodakowska” emitowanego na kanałach Kuchnia+ oraz „TVN Style”. Od 2015 roku jest redaktor naczelną miesięcznika o zdrowym stylu życia – „Be Active. Dietetyka&Fitness”. Na stałe gości też regularnie na łamach prasy i telewizji jako ekspert z zakresie aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania.
  15 filmów
 • Tomek Choiński

  Absolwent Informatyki i Matematyki, SGGW w Warszawie. Instruktor fitness i kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem. Jako były Mistrz Polski w aerobiku sportowym , za najważniejsze w osiąganiu zamierzonych celów uważa solidną pracę i dobrze zaplanowany program treningowy. Na to właśnie przede wszystkim stawia podczas pracy nad formą swoich podopiecznych. Wielowymiarowość i kompleksowość treningów prowadzonych przez niego, wynika z obcowania od najmłodszych lat z wieloma dyscyplinami sportowymi.
  5 filmów
 • Natalia Rybarczyk

  Mistrzyni Świata oraz wielokrotna mistrzyni Polski w taekwondo olimpijskim, trener personalny, pomysłodawczyni 8-tyg. programu metamorfoz @Selekcja_NR.
  1 film