Eksploruj/Aktywnie w biurze/
Fajterki sezon IV odc. 4
00:00 / 00:00

Fajterki sezon IV odc. 4

BeActive Team

9 min


9 minut
Dla wszystkich
Poziom podstawowy
Brak
Mała intensywność
Głowa

O treningu

"Fajterki" to serial pełen inspiracji, który motywuje i pokazuje, że dzięki determinacji, wsparciu i odpowiedniemu planowi działania, można dokonać znaczących zmian w swoim życiu.

Serial dokumentalny "Fajterki" przedstawia inspirujące historie kobiet, które dzięki wsparciu Ewy Chodakowskiej, jej autorskim programom treningowym oraz spersonalizowanej diecie BE DIET, przeszły niezwykłe metamorfozy. Każda z bohaterek, borykając się z różnymi wyzwaniami życiowymi, takimi jak niepełnosprawność, insulinooporność, wady serca, czy zaburzenia odżywiania, odnajduje siłę do zmiany i odzyskania zdrowia oraz pewności siebie.

W poszczególnych sezonach "Fajterek" śledzimy różnorodne losy kobiet z małych wsi, dużych miast, będących matkami, singielkami, aktywnymi zawodowo lub niepracującymi. Wszystkie łączy wspólny mianownik: Ewa Chodakowska jako katalizator zmian w ich życiu. Serial nie tylko koncentruje się na fizycznych przemianach, ale również podkreśla psychologiczny aspekt zmiany, odwagi do realizacji planów i spełniania marzeń. Każda historia kończy się „happy endem” - czy to w postaci nowej pracy, rozkwitu małżeństwa, odzyskanego zdrowia, czy naprawionej relacji z rodziną.

Tagi

9 minut
Dla wszystkich
Poziom podstawowy
Brak
Mała intensywność
Głowa