Wybierz swój cel treningowy, a my dopasujemy treningi do Twoich potrzeb.

+200 skutecznych treningów

Niezależnie od tego na jakim poziomie jesteś, na pewno znajdziesz trening idealny dla siebie. Platforma BeActiveTV to wachlarz możliwości: od intensywnego cardio, przez treningi siłowe, po łagodne sesje jogi.

Każdy trening został stworzony tak aby przynieść Ci nie tylko rezultaty sylwetkowe ale też radość z ćwiczeń.

Trenujesz do swojej ulubionej muzyki

Muzyka ma moc! Już wkrótce, dzięki integracji BeActiveTV z aplikacją Spotify, będziesz wybrać do jakiej muzyki trenujesz. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne playlisty, które dodadzą Ci motywacji, pobudzą do działania i sprawią, że każdy trening będzie dawką pozytywnej energii.

Wybierzesz też swoją playlistę aby trenować do takich rytmów, które lubisz najbardziej!

Trenujesz z najlepszymi trenerami w Polsce

Ewa Chodakowska i zespół trenerów BeActiveTV to profesjonaliści i pasjonaci, którzy są tutaj, aby Cię wspierać i motywować.

Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, każda sesja treningowa, to skuteczne i bezpieczne ćwiczenia, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone rezultaty.

Platforma dostępna na komputerze, tablecie, TV i w telefonie

Platforma treningowa BeActiveTV jest dostępna zarówno na telefonie, tablecie, komputerze i TV. Dzięki temu Twoje ulubione treningi są zawsze pod ręką.

Trenujesz w domu, w podróży, w parku – gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko masz na to ochotę.

+400 filmów instruktażowych - doskonalisz swoją technikę

W BeActiveTV wiemy jak ważna jest poprawność wykonywanych ćwiczeń - chodzi przede wszystkim o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo!

Jeśli nie masz pewności jak wykonać dane ćwiczenie - wystarczy, że zajrzysz do filmów z kategorii “DO IT RIGHT” i obejrzysz odpowiedni film instruktażowy.

Wybierasz swoje cele i preferencje treningowe

Cele, które sobie stawiasz, stają się bardziej namacalne, gdy widzisz swoje, nawet najmniejsze, postępy!

W BeActiveTV stworzyliśmy system, który pozwoli Ci na planowanie treningów, analizę swojej historii treningowej i śledzenie Twoich sukcesów.

Zyskaj energię, spełniaj swoje marzenia i bądź najlepszą wersją siebie!

Motywujące wyzwania

W BeActiveTV rozwój idzie w parze z motywacją. Regularnie przygotowujemy dla Ciebie nowe wyzwania, które pobudzą Twoją determinację i zaangażowanie. Razem z nami odkryjesz nowe możliwości swojego ciała i umysłu, stawiając sobie coraz to wyższe cele. Każde zrealizowane wyzwanie to krok do lepszej wersji Ciebie.

Różnorodne treningi

Niezależnie od poziomu na którym jesteś, nasze treningi są starannie dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli dopiero zaczynasz, nasi doświadczeni trenerzy poprowadzą Cię przez każdy etap treningu, dbając o Twoje bezpieczeństwo i pewność siebie. Na bardziej zaawansowanych czekają treningi, które pozwolą przekroczyć granice i osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. W BeActiveTV.pl każdy dzień to nowa okazja do bycia lepszą wersją siebie.

Dostęp bez ograniczeń

Jedyne ograniczenia to te, które sobie postawisz. W BeActiveTV trenujesz gdziekolwiek jesteś, o każdej porze dnia i nocy. Jak chcesz i kiedy chcesz. Jedyne czego potrzebujesz to aplikacja i gotowość do działania. Twoje plany treningowe są zawsze pod ręką, dostosowane do Twojego harmonogramu i stylu życia.

Pełen wachlarz zajęć w jednym miejscu

Szukasz urozmaicenia? Nasze zajęcia to nie tylko zwykłe treningi fitness. BeActiveTV to przestrzeń, gdzie każda forma aktywności znajduje swoje miejsce. Odkryjesz świat jogi, pilatesu, ćwiczeń rozciągających, a nawet treningów przygotowujących do szpagatu i relaksacji. A to wszystko w zaciszu Twojego domu.
Dołącz do BeActiveTV

Przekonaj się na sobie, że TRENING to najzdrowsza pigułka szczęścia, która przy okazji wspaniale zmienia ciało

Ściągnij aplikację