Eksploruj/Relaksacje/
Relaksacja: OBSERWACJA EMOCJI
00:00 / 00:00

Relaksacja: OBSERWACJA EMOCJI

Ewa Chodakowska

23 min


23 minuty
Kobieta w ciąży, Dla wszystkich
Poziom podstawowy

O treningu

Jeśli chcesz nauczyć się obserwować swoje emocje ta relaksacja jest dla Ciebie.

Relaksacja prowadzona przez Ewę Chodakowską.

Emocje, uczucia, humory. Różnie o nich mówimy. Dotyczą podobnego stanu – poruszenia w środku i pobudzenia. Emocje odczuwa się na poziomie ciała i umysłu. Wiemy, że nasze emocje przemijają i powracają. Czasem są intensywniejsze, a czasem łagodniejsze. Istotą jest, zauważyć je, zrozumieć i zaakceptować. Czy wiesz, że emocją jest zarówno radość jak i złość, zarówno szczęście jak i lęk? Jak radzisz sobie ze swoimi emocjami i nastrojami? Czy jesteś świadomy, kiedy się pojawiają i dlaczego? Czy je rozumiesz i akceptujesz? Dzisiejsza relaksacja zaprasza Cię na praktykę obserwacji emocji. Wyrażenie emocji to nie wszystko. Warto je świadomie zaobserwować, zauważyć.

PRZYGOTOWANIE: Zadbaj, aby przestrzeń na tę medytację była cicha, spokojna i uporządkowana. Tę relaksacje możesz wykonywać zawsze kiedy czujesz, że jej potrzebujesz.

OBRAZ: Podczas relaksacji możesz zamknąć oczy lub oddać się koloroterapii. Spokojnie zmieniające się kolory podczas całej sesji mają pomóc oddać się tej praktyce .

MUZYKA: Dźwięki fal wraz z głosem, który prowadzi przez całą relaksacją pozwalają się odprężyć i oddać w pełni tej praktyce.

Tagi

23 minuty
Kobieta w ciąży, Dla wszystkich
Poziom podstawowy