Eksploruj/Relaksacje/
Relaksacja: ODDECH
00:00 / 00:00

Relaksacja: ODDECH

Ewa Chodakowska

20 min


20 minut
Kobieta w ciąży, Dla wszystkich
Poziom podstawowy

O treningu

Chcesz doświadczyć czym jest moc oddechu?

W życiu codziennym często zapominamy o jego życiodajnej mocy, ponieważ rzadko pamiętamy, że oddychamy. Relaksacja: ODDECH prowadzona przez Ewę Chodakowską pomoże Ci uświadomić sobie ten proces.

Regularne praktykowanie technik oddechowych pomaga zrozumieć, jak istotne jest oddychanie na każdym etapie życia, w radzeniu sobie z różnymi emocjami i sytuacjami. Pozwala także dostrzec ogromny wpływ oddechu na osiągnięcie równowagi ciała, duszy i umysłu. W życiu codziennym często zapominamy o tej fundamentalnej sile, gdyż rzadko pamiętamy, że oddychamy. Świadomość tego procesu może wprowadzić nową jakość do codziennego życia.

PRZYGOTOWANIE: Zadbaj, aby przestrzeń na tę medytację była cicha, spokojna i uporządkowana. Tę relaksacje możesz wykonywać zawsze kiedy czujesz, że tego potrzebujesz

OBRAZ: Podczas relaksacji możesz zamknąć oczy lub oddać się koloroterapii. Spokojnie zmieniające się kolory podczas całej sesji mają pozwolić w pełni oddać się mocy oddechu.

MUZYKA: Dźwięki natury z delikatnym deszczem w tle. Przynosi na myśl świeżość powietrza. Jest uzupełnieniem praktyki oddychania.

Tagi

20 minut
Kobieta w ciąży, Dla wszystkich
Poziom podstawowy