Eksploruj/Relaksacje/
Relaksacja: UKOJENIE PO STRESUJĄCYM DNIU
00:00 / 00:00

Relaksacja: UKOJENIE PO STRESUJĄCYM DNIU

Ewa Chodakowska

16 min

16 minut
Dla wszystkich, Kobieta w ciąży

Poziom podstawowy,

Poziom średniozaawansowany,

Poziom zaawansowany

O treningu

Ta relaksacja jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz ukojenia po stresującym dniu.

Relaksacja: ukojenie po stresującym dniu prowadzona przez Ewę Chodakowską.

Stres stał się naszą codziennością. Niejednokrotnie zasypiamy w stresie, często budzimy się ze stresu w nocy i w stresie zaczynamy i przeżywamy dzień. Jak radzić sobie ze stresem? Jak odnaleźć w sobie pokłady spokoju i równowagi, gdy rozpraszają na wyzwania i czasem trudne doświadczenia? Jedną z metod jest regularna praktyka relaksacji i ukojenia po stresującym dniu. Jeśli miałaś stresujący dzień, zanim położysz się spać, podaruj sobie tych kilkanaście minut. Dzięki temu Twój sen będzie zdrowszy, i spokojniejszy, a na dodatek inaczej rozpoczniesz kolejny dzień po dobrze przespanej nocy.

PRZYGOTOWANIE: Zadbaj o cichą, spokojną, uporządkowaną i zaciemnioną przestrzeń. Tę relaksację wykonuj zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Pomoże ona w uspokojeniu i rozluźnieniu i ukoi nerwy.

OBRAZ: Podczas praktyki ukojenia zamknij oczy oczy lub oddaj się koloroterapii, która pozwoli Ci się uspokoić i wyciszyć po stresującym dniu.

MUZYKA: Subtelny szum, delikatna muzyka, oraz kojący głos, który prowadzi przez całą relaksacją pozwolą Ci się odprężyć i oddać w pełni tej praktyce.

Tagi

16 minut
Dla wszystkich, Kobieta w ciąży

Poziom podstawowy,

Poziom średniozaawansowany,

Poziom zaawansowany