Eksploruj/Wszystkie treningi/
Martwy ciąg od A do Z
00:00 / 00:00

Martwy ciąg od A do Z

Aleksander Pawłowski

39 min


39 minut
Dla wszystkich
Poziom podstawowy
Mata
Mała intensywność
Całe ciało, Pośladki, Uda

O treningu

Ten trening jest dla Ciebie jesli chcesz wzmocnić mięśnie kręgosłupa, zrównoważyć napięcia w ciele oraz zbudować mięśnie pośladków i ud.

“Martwy ciąg od A do Z" Alexandra Pawłowskiego jest programem treningowym skupiającym się na treściach edukacyjnych. Ma za zadanie uzmysłowić Ci, na czym polega praca tylną taśmą i dać narzędzia do jej wzmocnienia. Skuteczne opanowanie technik daje Ci świetne narzędzie do wzmacniania mięśni wspierających Twój kręgosłup, zrównoważenia napięć w Twoim ciele oraz stanowi doskonały sposób budowania i kształtowania mięśni pośladkowych oraz tyłu uda (hamstringi).

Martwy ciąg od A do Z Alexandra Pawłowskiego to program:

  • budujący świadomość ciała,
  • wzmacniający mięśnie,
  • niwelujący napięcia w ciele,
  • budujący i kształtujący mięśnie pośladków oraz mięśnie tyłu uda.

Program powinien być wykonywany minimum 1 - 2 razy w tygodniu i powtarzany tak długo, aż opanowanie elementów technicznych i siłowych będzie wykonywane zgodne z przedstawionymi standardami, pod kontrolą i z zaangażowaniem świadomości.

Przed przystąpieniem do programu upewnij się czy stan Twojego kręgosłupa jest dobry. Konsultacja z fizjoterapeutą, ustalenie zagrożonych kierunków, w których nie wolno Ci się poruszać, sprawi, że powyższy program będzie w 100% bezpieczny, a jednocześnie będziesz móc z niego czerpać 100% korzyści.

Tagi

39 minut
Dla wszystkich
Poziom podstawowy
Mata
Mała intensywność
Całe ciało, Pośladki, Uda