Sukces
00:00 / 00:00

Sukces

Ewa Chodakowska

1 godz i 3 min


1 godzina i 3 minuty
Dla wszystkich
Poziom podstawowy
Brak
Średnia intensywność
Całe ciało

O treningu

Sukces to wyjątkowo skuteczny trening na:

Płaski brzuch, jędrne pośladki, mocne plecy, zgrabne nogi i szczupłą sylwetkę.

Sukces jest dla Ciebie jeśli:

Walczysz z cellulitem – Specjalnie dobrane ćwiczenia pomogą ci pożegnać cellulit na dobre. W zamian zyskasz jędrne i piękne ciało.

Marzysz o płaskim brzuchu – Część trzecia treningu skupia się właśnie na tym celu. Dzięki zawartym w niej ćwiczeniom wyrzeźbisz i wymodelujesz brzuch.

Masz dużo na głowie – Na Sukces składają się programy, z których złożysz trening trwający 15, 30 lub 45 minut. Dzięki temu sama decydujesz, ile czasu możesz poświęcić na aktywność i dostosować ją do swojego trybu życia.

Lubisz dostosowywać trening do aktualnej formy – Jeśli jesteś osobą zaawansowaną i nie masz czasu, wykonaj tylko pierwszy zestaw ćwiczeń. Jeżeli możesz pozwolić sobie na dłuższy trening, dorzuć kolejne zestawy. Jeżeli jesteś osoba początkującą, pomiń pierwszy program i od razu przejdź na matę do drugiego i/lub trzeciego programu.

Szczegóły treningu

Rozgrzewka: 5 minut Część główna treningu: 3 razy po 15 minut Cool down ze stretchingiem: 5 minut

Co zawiera część główna treningu:

  • Runda pierwsza: trening HIIT, czyli bardzo intensywny i dynamiczny, ale skutecznie spalający tłuszcz. Składa się z 10 ćwiczeń, każde trwa 30 sekund, a całość powtarza się 3 razy. Tu liczy się tempo: staraj się wykonać jak najwięcej poprawnych powtórzeń.
  • Runda druga: jej celem są pośladki i uda. Składa się z 3 segmentów po 10 ćwiczeń trwających 30 sekund każde. Wszystkie ćwiczenia odbywają się w niskich pozycjach, nie obciążają więc kolan.
  • Runda trzecia: trzy pięciominutowe segmenty. Jeden segment składa się z 5 ćwiczeń wykonywanych przez 30 sekund każde i całość powtarza się dwukrotnie. Wszystkie ćwiczenia odbywają się w niskich pozycjach.

Sukces to idealny trening zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że podzielony jest na części i sama możesz zdecydować ile czasu chcesz poświęcić na ćwiczenia.

Tagi

1 godzina i 3 minuty
Dla wszystkich
Poziom podstawowy
Brak
Średnia intensywność
Całe ciało