Eksploruj/Wszystkie treningi/
Super every body cz.4 Toned arms
00:00 / 00:00

Super every body cz.4 Toned arms

Ewa Chodakowska

11 min


11 minut
Dla wszystkich

Poziom podstawowy,

Poziom średniozaawansowany,

Poziom zaawansowany

Hantle
Mała intensywność
Całe ciało, Ramiona

O treningu

"Super every body" to wyjątkowo skuteczny trening na: Zrzucenie zbędnych kilogramów, modelowanie sylwetki, jędrne pośladki, płaski, wyrzeźbiony brzuch, wymodelowane ramiona.

Trening "Super every body" Ewy Chodakowskiej jest dla Ciebie jeśli: Chcesz zrzucić nadprogramowe kilogramy - ten trening to maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej poprzez angażowanie całego ciała! Chcesz mieć płaski brzuch - specjalnie dobrane ćwiczenia na dolne partie ciała sprawią, że Twoje mięśnie brzucha w końcu staną się widoczne! Pragniesz wysmuklić i wzmocnić ramiona - dzięki "Super every body" i intensywnym treningu z hantlami na pewno Ci się to uda! Oczekujesz pięknych i jędrnych pośladków- ten trening, podnosi, modeluje, wzmacnia i zaokrągla pośladki!

Szczegóły treningu Rozgrzewka Cz.1 TOTAL BURN Cz. 2 BUBBLE BUT Cz. 3 SHREDDED ABS Cz. 4 TONED ARMS Stretching Co zawiera część główna treningu: Program Treningowy składa się z 4 - 10 minutowych części: ⁃ Część pierwsza to TOTAL BURN - tutaj zaangażujemy całe ciało do pracy i podkręcimy temperaturę ⁃ Cześć druga to BUBBLE BUT - podczas tej części będziemy wzmacniać, podnosić i zaokrąglać pośladki ⁃ Cześć trzecia to Shredded abs - na tym etapie czeka nas heblowanie brzucha ⁃ Część czwarta to Toned arms - w trakcie tej części będziemy modelować ramiona.

Każdy część składa się z dwóch rund, a każda runda trwa 4,5 minuty. W każdej rundzie mamy 3 ćwiczenia, po 30 sekund każde, które powtarzamy x3

Tagi

11 minut
Dla wszystkich

Poziom podstawowy,

Poziom średniozaawansowany,

Poziom zaawansowany

Hantle
Mała intensywność
Całe ciało, Ramiona